Jakie informacje są potrzebne do rejestracji?

Rejestracja jest darmowa, wymagany jest tylko ważny adres email. Po zakończeniu rejestracji, otrzymasz email pytający o potwierdzenie i aktywowanie swojego członkostwa poprzez kliknięcie na linki. W przypadku, jeśli nie otrzymasz email, prosimy o sprawdzenie folderu spam lub kontakt z obsługą klienta.

Dlaczego nie mogę się zalogować?

Proszę sprawdzić nazwę użytkownika oraz hasło. Alternatywnie, możesz się zalogować korzystając z linku w emailu aktywującym. Jeśli login nadal nie działa, prosimy o kontakt z biurem obsługi z tematem Login nie działa na support@s-klub.pl. Abyśmy mogli pomóc jak najszybciej, prosimy o podanie w mailu nazwy użytkownika oraz adresu email podanego podczas rejestracji z nami.

Zapomniałem hasła, co teraz?

Jeśli nie pamiętasz hasła, możemy Ci wysłać nowe hasło. Link znajdziesz na portalu w strefie logowania po kliknięciu przycisku "Logowanie uczestników"

Jakie informacje są potrzebne do rejestracji?

Dlaczego nie mogę się zalogować?

Zapomniałem hasła, co teraz?