Dołącz teraz za darmo!

Jestem:
następny »

Samotność

Samotność to przykre uczucie. Bycie samotnym Cię przygnębia i sprawia, że Twoje życie traci swój koloryt. Gdy kochasz natomiast, żyjesz pełnią życia - gdy kochasz i jesteś kochany możesz powiedzieć, że jesteś szcześciarzem. Niektórzy uważaja, że miłość to sens życia ludzkiego, ponieważ czyni człowieka w pełni szczęśliwym i tym samym daje poczucie spełnienia. Jednakże miłość to znacznie więcej niż tylko pożądanie. To pragnienie szczęścia i dobra dla partnera, wzajemne zrozumienie, przyjaźń, to spełnione oczekiwania i potrzeby. Dlatego każdy z nas szuka w swoim życiu swojej drugiej połowy.

Samotność w pojedynkę i nie tylko...

Samotność spowodowana brakiem partnerki lub partnera to najczęstsze utrapienie. Jedni lepiej znoszą samotność, drudzy gorzej. Ludzie mają zupełnie różne podejście do samotności i róznie sobie z nią radzą, tak jak różne oblicza ma samotność. Niestety brak obecności tej drugiej połówki, brak rozmów i poczucia bycia kochanym i kochającym, brak dotyku, pocałunków i miłości fizycznej pogłebia uczucie samotności. Bywa również tak, że dwie osoby w związku - czy to małżeńskim, czy partnerskim – są samotne. Dzieje się tak z różnych względów, ale częstym powodem bywa brak wspólnych zainteresowań, tematów do rozmów, upodobań i oczekiwań w partnerstwie, seksie i w miłości. Te ostatnie skutecznie potrafią rujnować niejeden związek. Więc głównym źródłem rozczarowań w prawie każdym związku jest niedopasowanie, a następstwem samotność.

Lekarstwo na samotność

Oczywiście nie ma lepszego lekarstwa jak znalezienie odpowiedniej partnerki lub partnera, chociażby kochanki lub kochanka, a w najlepszym wypadku prawdziwej miłości... Kto wie, może Twoja druga idealnie dopasowana połowa jest bliżej niż myślisz... Co Ty na to, gdyby okazało się że Twoja miłość znajduje się wśród naszych ogłoszeń towarzyskich i matrymonialnych? Dlatego, by ułatwic Ci odnalezienie Twojej miłości, stworzyliśmy nasz portal randkowy. Szukanie partnerek i partnerów nigdy nie było tak łatwe jak jest dziś. Wystarczy, że zamieścisz swój anons, dodasz zdjęcie, uzupełnisz profil, wskazując w nim swoje preferencje. W ten sposób pomagasz swojemu szczęściu i swojej miłości. I Ty badź kochany – pożegnaj się ze samotnością a powitaj miłość!