Dołącz teraz za darmo!

Jestem:
następny »

Miłość

Miłość to piękne uczucie. Uczucie to Cię uskrzydla i sprawia, że Twoje życie nabiera kolorowych barw. Gdy kochasz, żyjesz pełnią życia - gdy kochasz i jestes kochany jesteś szcześciarzem!Niektórzy uważaja, że miłość to sens życia ludzkiego, ponieważ czyni człowieka w pełni szczęśliwym i tym samym daje poczucie spełnienia. Jednakże miłość to znacznie więcej niż tylko pożądanie. To pragnienie szczęścia i dobra dla partnera, wzajemne zrozumienie, przyjaźń, to spełnione oczekiwania i potrzeby. Dlatego każdy z nas szuka w swoim życiu swojej drugiej połowy... Kto wie, może Twoja druga połowa jest bliżej niż myślisz... Co Ty na to, gdyby okazało się że Twoja miłość znajduje się wśród naszych ogłoszeń towarzyskich i matrymonialnych? Dlatego, by ułatwic Ci odnalezienie Twojej miłości stworzyliśmy nasz portal randkowy S-klub.

Milość zmysłowa

Na miłość składa się kilka czynników. Między innymi jest to pożądanie lub namiętność, pasja, zaangażowanie i bliskość. Ponoć wyróżnia się kilka rodzajów miłości, jak np. milość bezinteresowną, platoniczną, tworczą, romantyczną i zmysłową. Ta ostatnia realizuje się przede wszystkim w zbliżeniach seksualnych, ma swoje źrodło w pożądaniu, i często swój początek bierze w uczuciu zakochania. Na naszym portalu randkowym dla dorosłych znajdziesz osoby, które również szukają miłości w różnych jej odsłonach.

Znajdź miłość

Czy zastanawialeś się nad tym, ze Twoja druga połówka najprawdopodobniej szuka w t ej chwili Ciebie? A pomyślałes już o tym, że wysoce prawdopodobnym jest, że korzysta z portali randkowych - w tym naszego serwisu randkowego dla dorosłych? Tu możecie sie wreszcie spotkać... Na szczeście szukanie partnerek i partnerów nigdy nie było tak łatwe jak jest dziś. Wystarczy, że zamieścisz swój anonse, dodasz zdjęcie, uzupełnisz profil, wskazując w nim swoje preferencje. W ten sposób pomagasz swojemu szczęściu i swojej miłości. I Ty badź kochany - dawaj i otrzymuj miłość od dziś. Mówi się, że miłość ma wiele twarzy. A jaką twarz ma Twoja milość?